Laipni lūdzam labāko Baltijas valstu SPA viesnīcu un pārdomātāko piedāvājumu metropolē - GoSPA.
GoSPA ir mūsdienīga interneta vietne Jums, kas ciena savu laiku un izprot atpūtas nozīmi. GoSPA komanda rūpējas par to, lai Jūs vienkārši un ērti varētu apskatīt labākos Latvijas, Lietuvas un Igaunijas SPA viesnīcu piedāvājumus un droši rezervēt laiku atpūtai.

Atpūta sākas ar GoSPA 

Mēs, GoSPA komanda, sevi dēvējam par atpūtas veidotājiem, kam ikdienas darbs sagādā prieku. Esam gan tūrisma nozares profesionāļi, gan entuziasti, tāpēc protam objektīvi izvērtēt katru SPA viesnīcu un piedāvājumu, lai Jūs varētu izvēlēties no labākajiem.
Mūsu misija ir padarīt Jūsu atpūtu patīkamu, jau sākot ar izvēli un pakalpojumu rezervēšanu. Mēs izvērtējam, atlasām un izvietojam vietnē GoSPA.lv labākos atpūtas piedāvājumus Baltijas valstīs un palīdzam atrast piemērotāko piedāvājumu katram kvalitatīvas SPA atpūtas cienītājam.

Rūta, GoSPA vadītāja: „GoSPA ir mūsu atbilde uz Jūsu gaumei un vajadzībām atbilstošas atpūtas meklējumiem!
SPA brīvdienas ir īpašas ar to, ka tās ir vieglāk ieplānot nekā tālākus ceļojumus, bet tās var sniegt tikpat daudz enerģijas un patīkamu emociju. SPA atpūtu ir iespējams izvēlēties pēc ļoti dažādiem kritērijiem: vietas, laika, SPA procedūras veida, cenas, bet vēl labāk - nosakiet visus kritērijus, un mēs palīdzēsim Jums piemeklēt labāko, jo tas ir mūsu ikdienas darbs."

Kāpēc sākt atpūtu ar GoSPA?
• Izsmeļoši un izmeklēti Baltijas SPA piedāvājumi vienuviet - Jūs varat apskatīt un salīdzināt visus labākos SPA piedāvājumus Baltijas valstīs. Tādējādi Jūs krietni ietaupīsiet savu laiku uz piemērotāko atpūtas iespēju meklējumiem - labāk šo laiku veltiet atpūtai.
• Ērta rezervēšana - izvēlieties sev vēlamo atpūtas veidu un vietu, aizpildiet pieteikumu, par pārējo parūpēsimies mēs.
• Izdevīgi un ērti norēķini, jo apmaksa notiek valsts valūtā un Jūs ietaupāt uz procentu apmaksas rēķina.
• Profesionāls un atvērts atbalsts - mēs sniegsim Jums svarīgu informāciju par to, kur, kāpēc un kā Jums ļauties atpūtai, nodrošināsim rezervēšanu un saziņu starp Jums un SPA. Kāpēc? Jo mēs esam atbildīgi par to, ko piedāvājam Jums.

Kad pienācis laiks atpūtai no ikdienas un spēku atjaunošanai vai vēlaties šo prieku uzdāvināt saviem mīļajiem, kolēģiem un draugiem, sazinieties ar mums!


SPA Vilnius Anykščiai 4* Grand Rose SPA Hotel 4* Palanga Spa Design Hotel 5* SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences 4* Puhajarve SPA hotel
SPA Latvijā, Georg Ots SPA Hotel, Hotel Palanga, Estonia SPA, spa, ģimenes atpūta, Spa veselība, Vīriešiem, Spa veselībai, Spa atpūta Jaunajā gadā, SPA viesnīcas SPA viesnīcas, spa baltijā